Vianočná Nitra 15.12.2018 Nitra

r. nar. 2012    Isabell Repová        4. miesto

r.nar. 2011     Veronika Hasáková    4. miesto

r. nar. 2008    Vanesa Šimurková    12. miesto

r. nar. 2007    Kaja Burzová               7. miesto

Memoriál Hermy Jochovej 9.12. Bratislava

r. nar. 2012    Oli Petráš               6. miesto

                      Isabell Repová            7. miesto

                      Kika Špaňová           10. miesto

r. nar. 2011    Veronika Hasáková    12. miesto

r. nar. 2009    Nika Ješíková            10. miesto

r. nar. 2007    Kaja Burzová               7. miesto+ 3.m. LO

Súťaž v ZP pre CVČ 24.11. Liptovský Mikuláš

r. nar. 2011 Ria Ďurinová             1. miesto + 1. m. BN

                    Petra Gregušová       2. miesto + 2. m ŠV, 2. m. BN

r. nar. 2010  Miriam Kabáčová      1. miesto + 2. m. ŠV, 1. m BN

r. nar 2008   Simona Sedláková    4. miesto + 2. m ŠV

r. nar. 2007   Ruth Šillerová           1. miesto + 1. m. Lo, 1.m. OB

r. nar. 2006  Natália Vlniešková    1. miesto + 1. m. Lo, 1.m. OB

Pohár Liptova - 17.11. 

r. nar. 2011     Hasáková Veronika  1. miesto

r. nar. 2009    Ješíková Nikola    12. miesto

r. nar. 2008 Šimurková Vanesa 12. miesto

 M-SR v Základnom programe 27.10.2018 Prešov

r. nar. 2009  Liliana Hirschnerová    6. miesto

r. nar. 2006       Katarína Dvorská       6. miesto

r. nar 2003 a st. Barbora Sasáková   1. miesto

Bialsko Biala 20.10.

r. nar. 2011    Veronika Hasáková    10. miesto

r. nar. 2009    Nikola Ješíková            8. miesto

r. nar. 2008     Vanesa Šimurková       6. miesto

Hviezda Turca- 13.10.2018 Martin

Základný program

r. nar. 2011        Petra Gregušová    1. miesto

                           Riana Ďurinová       3. miesto

r. nar. 2010        Miriam Kabáčová    4. miesto

r. nar. 2009        Liliana Hirschnerová 3. miesto

r. nar. 2008        Simona Sedláková 4. miesto v zostave so ŠV

                             Linda Titková    6. miesto v zostave so ŠV

r.nar. 2003 a st. Barbora Sasáková 2. miesto v zostave s Kuželami

B program

r. nar. 2012    Kristína Špaňová     3. miesto

                      Olívia Petráš             4. miesto

r. nar. 2011    Veronika Hasáková    2. miesto v zostave s OB

r. nar. 2009    Nikola Ješíková    1. miesto v zostave so ŠV

                      Vanesla Ďuricová     2. miesto v zostave so ŠV

r. nar. 2008    Vanesa Šimurková 5. miesto

r. nar. 2007    Karolína Burzová 6. miesto, 2. miesto v zostave s Loptou

Sirena cup- 29.9. 2018 Zadar

r. nar. 2012         Isabell Repová             1. miesto

Koncoročná medziklubová súťaž 26.6.2018 Nováky

r.nar. 2012              Isabell Repová               1. miesto

                                Kristína Špaňová           2. miesto

                                Olívia Petráš                  3. miesto

r. nar.2010-2011      Veronika Hasáková      2. miesto

r. nar. 2009               Vanesa Ďuricová          1. miesto

                                 Nikola Ješíková            2. miesto

r. nar. 2007-2006    Viktória Štefíková         2. miesto

                                Saviena Mikulová         3. miesto

                                Karolína Burzová         4. miesto

Základný program

r. naR. 2011        Riana Ďurinová            1. miesto

                            Petra Gregušová          2. miesto

                            Liana Zemanovičová    4. miesto

r. nar. 2010         Miriam Kabáčová         1. miesto

r. nar. 2009         Liliana Hirscnerová       1. miesto

                           Linda Plaštiaková          4. miesto

r. nar. 2008         Simona Sedláková        1. miesto

                            Linda Titková                2. miesto

                            Lea Konečná                4. miesto

                            Aneta Pipíšková           9. miesto

                            Elisa Ivanová               10. miesto

r. nar. 2007          Ruth Šillerová                1. miesto

                            Júlia Gardian                 4. miesto

r. nar. 2006          Katarína Dvorská           1. miesto

                            Natália Vlniešková          2. miesto

                            Sofia Gajdáčová            3. miesto

r.nar. 2003 a st.   Barbora Sasáková        1. miesto                          

Kvalifikácia Západ v Základnom programe  23.6.2018

r. nar. 2009        Liliana Hirschnerová     2. miesto

r.nar. 2008          Linda Titková                  6. miesto

r. nar. 2007        Ruth Šillerová             12. miesto

r. nar. 2006        Katarína Dvorská         5. miesto

                           Natália Vlniešková      6. miesto

O Bratislavský pohárik " Memoriál Márie Kuklišovej"23.6.2018

r.nar. 2012        Isabell Repová           10. miesto

                         Olívia Petráš              14. miesto

r. nar. 2011      Veronika Hasáková     3. miesto a 3. m za cvičenie s obručou

Základný program

r. nar. 2011      Riana Ďurinová           2. miesto, 2. m. za BN a 2. m. za ŠV

                        Petra Gregušová         3. miesto, 3.m. BN a 3.m. ŠV

r. nar. 2010      Miriam Kabáčová        2. miesto 

Danubia cup 16.6.2018

r. nar. 2012      Isabell Repová             3. miesto

r. nar. 2011      Veronika Hasáková      7. mieto

r. nar. 2009        Vanesa Ďuricová            4. miesto, 2.miesto v zostave so švihadlom

                         Nikola Ješíková            6. miesto

r. nar. 2008      Vanesa Šimurková      2. miesto, 1. m. v cvičení s obručou                   

Charm cup , Gymlik cup - Prešov 25.5.2018

r . nar. 2009:       Nikola Ješiková                4. miesto, 2. miesto v zostave so švihadlom

r. nar. 2008:       Vanesa Šimurková        2. miesto, 1. miesto v zostave so švihadlom

r. nar. 2007:        Kaja Burzová               11. miesto

r. nar. 2006          Saviena Mikulová        2. miesto, 1. miesto v zostave s loptou a 3. miesto v zostave s obručou

Gymlik cup 

r. nar. 2011    Petra Gregušová                1. miesto

r. nar. 2010    Miriam Kabáčová               1. miesto

Pribinov pohár 1.5.2018, Nitra

r. nar. 2011 a ml. Isabell Repová             4. miesto, 1. miesto v r. nar. 2012

r.nar. 2009         Vanesa Ďuricová           4. miesto, 3. miesto v cvičení so švihadlom

                          Nikola Ješíková             7. miesto

r. nar. 2008        Vanesa Šimurková       13. miesto

Princess cup 2018 8.4. 2018

Základný program:

R.nar. 20111      Riana Ďurinová               1.miesto  

r. nar. 2010        Miriam Kabáčová            2. miesto

r. nar. 2009        Liliana Hirschnerová       3. miesto

r. nar. 2008       Simona Sedláková           5. miesto

                          Lili Titková                        7. miesto 

r. nar. 2007        Ruth Šillerová                       5. miesto

r. nar. 2006        Katka Dvorská                    5. miesto

Hllavný program

r. nar. 2012    Izabell Repová               5. miesto

                 Olivia Petráš                   7. miesto

                      Kristína Špaňová            8. miesto

r. nar. 2011    Veronika Hasáková        4. miesto

r. nar. 2009    Vanesa Ďuricová           7. miesto

                      Nikola Ješíková             13. miesto

r. nar. 2008    Vanes Šimurková           6. miesto / 2. miesto v cvičení so švihadlom

r. nar. 2007    Kaja Burzová                11. miesto

r. nar. 2006    Viki Štefíková                 5. miesto / 1. miesto v cvičení s kuželami

                      Savi Mikulová                 6. miesto/ 2. m. v cvičení s obručou

Rapid gym cup- Memoriál Libuše Schonovej
 
r. nar. 2012         Repová Isabell                  6. miesto
r. nar. 2011         Hasáková Veronika         11. miesto
r. nar. 2009         Ješíková Nikola                8. miesto
r. nar.2008          Šimurková Vanesa           7. miesto
r. nar. 2009         Burzová Kaja                   9. miesto
 
Imielin PL 16.2.2018
 
r. nar. 2011        Hasáková Veronika           4. miesto 
 

Kontakt

KMG ARGO Prievidza
Lúčna 10/6, 971 01 Prievidza, Slovakia
IČO: 36126641

+421905121402

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu zdarmaWebnode