rok 2015

Vianočná Nitra - 12.12.2015

kategória 2007 a ml.           Karolína Burzová             5.miesto

Kategória 2005 -2006          Saviena Mikulová             6. miesto

                                           Viktória Štefíková            10. miesto

                                           Žaneta Mihaliková           11. miesto

Súťaž ZP v Liptovskom Mikuláši - 21.11.2015

kartegória 2008:                  Linda Titková                  2. miesto

kategoria 2005:                    Kristína Henčelová         4.miesto

kategória 2002:                    Barbora Sasáková         1. miesto

 
Roztančené náčiní - 14.11.2015
Kategória 2009                           Nikola Ješíková                    3. miesto
Kategória 2007:                          Karolína Burzová                13. miesto
Kategória 2006:                          Žanka Mihaliková                 4. miesto
                                                           Savi Mikulová                        5. miesto

                                                           Viky Štefíková                       6. meisto
                                            
                                             
Wieliczka cup 2015 - 12.9.2015
Kategória 2009                            Vanesa Ďuricová                4. miesto
                                                  Tatiana Charina             7. miesto
                                                           Nikola Ješíková             9. miesto
Kategória 2006:                         Viky Štefíková             12. meisto
                                             Savi Mikulová              15. miesto
                                             Žanka Mihaliková         21. miesto
                                              
Sokol cup - základný program
Kategória 2009                            Lilii Plaštiaková                    2. miesto
Kategória  2008                          Dianka Balejová             5. miesto
                                                           Linda Šeboková             6. miesto

kategória 2005 ( švihadlo)       Kika Henčelová              4. miesto
Kategória 2004 - 2003( lopta)  Lara Matušková              2. miesto
 
Majstrovstvá Trenčianského kraja -8.5.2015

mladšie žiačky:                     Saviena Mikulová        1. miesto

                                           Viky Štefíková             3. miesto

                                          Žanka Mihaliková         4. miesto

                               

Cassovia cup, Košice - 25.4.2015

Kategória 2006:                          Žanka Mihaliková            4. miesto

 

O pohár mesta Vyškov- 25.4.2015
Kategória 2006:                       Savi Mikulová            10. miesto
                                           Viky Štefíková           11. miesto
Kategória 2005:                       Dominika Dorotíková  14. miesto    

 
Pribinov pohár Nitra - 18.4.2015
Kategória 2006:                    Žanka Mihaliková          8. miesto 
Kategória 2005:                      Dominika Dorotíková        11. miesto   
                                
 
Spring cup Brno - 12.4.2015
Kategória 2009:                       Vaneska Ďuricová       2. miesto
                                          Tatiána Charina          9. miesto
Kategória 2006:                       Viky Štefíková           12. miesto
                                          Žana Mihaliková        19. miesto
 
 
Rapid gym cup - Memoriál Libuše Schonovej- 28.3.2015
Kategória Mini 2009   :             Vaneska Ďuricová     1. miesto
                                            Tatiána Charina       5. miesto
 
Kategória nádeje staršie:     Kajka Burzová         11. miesto
 
Kategória žiačky:                 Viky Štefíková         10. miesto
                                            Žanka Mihaliková    13. miesto
 
 
Veselská panenka 2015- Veselí nad Moravou 21.3.2015
Kategória Baby ( 2008 a ml):  Vaneska Ďuricová     6-7. miesto,
                                             r. nar.  2009 - 1. miesto
                                             Barborka Buzková    16-17.miesto,
                                             r.nar. 2009 - 4. miesto
 
Kat. Nádeje najmladšie:        Viky Štefíková          3. miesto
                                              Savi Mikulová           6. miesto   
 
       
Princess cup 2015 -8.3.2015 Prievidza
Základný program:
 
kat. 2007 -2008 -    Linda Šeboková           3. miesto
                             Dianka Balejová          5. miesto
                                     Linda Titková             11. miesto    
 

kat. 2005 -2006      Kika   Henčelová           11. miest

                            Tánička Buzková        14. miesto   

 

PRINCESS CUP

kat. 2009        Vaneska Ďuricová       1. miesto

                      Barborka Buzková       5. miesto      

kat. 2007        Kajka Burzová             5. miesto

Kat. 2006        Savi Mikulová             2. miesto

                      Viky Štefíková            3. miesto

                      Žanka Mihaliková        5. miesto

kat. 2005        Sophi Laluhová            9. miesto

                      Domi Dorotíková        12. miesto 

 

           

Kontakt

KMG ARGO Prievidza
Lúčna 10/6, 971 01 Prievidza, Slovakia
IČO: 36126641

+421905121402

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu zdarmaWebnode