Rok 2017
súťaž C kategórie - Liptovsý Mikuláš
r. nar. 2011 Lili Zemanovičová 2. miesto
r. nar. 2010 Miriam Kabáčová 1. mieto
r. nar. 2009 Lili Hirschnerová 2. miesto
Linda Plaštiaková 1. mieto ( cvičenie BN)
r. nar. 2008 Vaneska Šimurková 1. miesto
Simonka Sedláková 3. miesto
Pohár Liptova -11.11.2017
r. nar. 2009 a ml. Vanesa Ďuricová 2. miesto v cvičení s obručou, celkove 5. miesto
r. nar. 2007 Kaja Burzová 6. miesto v cvičení s loptou, celkovo 11. miesto
r. nar. 2006 Saviena Mikulová 11. miesto, 3. miesto v cvičení s loptou
Viktória Štefíková 12. miesto
O pohárik Bratislavy- Memoriál Márie Kuklišovej - 17.6. 2017
Základný program:
r. nar. 2011 a ml. Lilian Zemanovičová 2. miesto
r.nar. 2009-2010 Lilian Hirschnerová 11. miesto ( 3. miesto zostava BN)
r. nar. 2007-2008 Vanesa Šimurková 13. miesto
Simona Sedláková 16. miesto
Viac tu: https://kmgargo.webnode.sk/kalendar-akcii/
Viac tu: https://kmgargo.webnode.sk/kalendar-akcii/
Po 4. kole SPMG - o postup na M-SR (postupovalo 10 pretekáriek )
nádeje staršie: Saviena Mikulová 12. miesto ( 25 bodov)
Viktória Štefíková 18. miesto ( 19 bodov)
Charm cup, Gimlik cup Prešov- 13.5.2017
Gymlik cup - základný program:
r. nar. 2008: Hanka Besedová 1. miesto
r.nar. 2006: Katarína Dvorská 4. miesto
Charm cup:
r. nar. 2011 Veronika Hasáková 1. miesto
r. nar. 2007 Karolína Burzová 4. miesto
r. nar. 2006 Viktória Štefíková 2. miesto
Danubia cup- Pohárik Bratislavi 7.5.2017
r. nar. 2011 a ml. Veronika Hasáková 4. miesto
Veselská Panenka 1.4. 2017
r. nar. 2009: Vanesa Ďuricová 6. miesto
r. nar. 2007-2008: Diana Balejová 20. miesto
r. nar. 2005-2006: Viki Štefíková 13. miesto
Saviena Mikulová 14. miesto
Rapid Gym cup 25.3.2017- Bratislava
r. nar. 2011: Veronika Hasáková 2. miesto
r. nar. 2009: Vanesa Ďuricová 16.miesto
Základný program:
r. nar. 2010: Miriam Kabáčová 3. miesto
r. nar. 2008: Hanka Besedová 2. miesto
Linda Titková 3. miesto
Princess cup - 12.3.2017- Prievidza
Základný program:
r. nar. 2011 a ml. Lianka Zemanovičová 2. miesto
r. nar. 2010 Miriam Kabáčová 5. miesto
r. nar. 2009 Lili Hirschnerová 3. miesto
Linda Plaštiaková 4. miesto
r. nar. 2008 Hanka Besedová 3. miesto
Vanesa Šimurková 6. miesto
Linda Titková 9. miesto
Simonka Sedláková 11. miesto
Linda Šeboková 12. miesto
r. nar. 2004 a st. Barbora Sasáková 2. miesto
Princess cup 2017
prípravka mladšia r nar. 2011 a ml. Veronika Hasáková 1. miesto
prípravka staršia r. nar. 2009 Vaneska Ďuricová 7. miesto
nádeje mladšie r. nar. 2008 Diana Balejová 7. miesto
r. nar. 2007 Kaja Burzová 12. miesto
nádeje staršie: r. nar. 2006 Viki Štefíková 6. miesto, 3. miesto za zostavu s loptou
Savi Mikulová 8. miesto